Режим роботи: Пн-Пт з 09:00 до 18:00, Сб-Нд - вихідний
Прийом замовлень через сайт цілодобово
Здорова органічна їжа. Офіційний представник в Україні
+ 38 (096)
+ 38 (093)
Viber
Увійти Регистрация

Особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Логін *
Пароль *
Пароль ще раз *
Email *
Повторіть email *
0
0
0
MOD_VM_CART_NO_PRODUCT0
 x 
Кошик порожній

Bio Planet є лідером польського ринку з виробництва та розповсюдження органічних продуктів харчування. Компанія пропонує сертифіковані органічні продукти з 2006 року. В асортименті близько 600 продуктів, які відповідають потребам постійно зростаючого числа клієнтів, зацікавлених в екологічно чистих продуктах. Корисні для здоров'я товари підлягають детальній перевірці спеціалізованими органами з сертифікації органічних продуктів харчування.

Мета компанії - надати клієнтам сертифіковані органічні продукти найвищої якості, що походять з Польщі та десятків країн з усіх континентів за розумною ціною. Продукти Bio Planet - це продукти без синтетичних добавок, штучних барвників, шкідливих консервантів, які не генетично модифіковані, та, перш за все, без залишків пестицидів. Це, також, продукти з оригінальним, своєрідним смаком, що походять з регіонів їх природного походження.

Компанія є членом Польської Екологічної Асоціації. Уся сировина для продукції Bio Planet відповідає вимогам органічної продукції. Крім сертифікату AgroBioTest, компанія має сертифікат HACCP (система аналізу загроз і критичних пунктів контролю) та Британський сертифікат стандарту BRC.

Bio Planet - це марка, якій варто довіряти. Візьми здоров'я в свої руки!