Режим роботи: Пн-Пт з 09:00 до 18:00, Сб-Нд - вихідний
Прийом замовлень через сайт цілодобово
Здорова органічна їжа. Офіційний представник в Україні
+ 38 (096)
+ 38 (093)
Viber
Увійти Регистрация

Особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Логін *
Пароль *
Пароль ще раз *
Email *
Повторіть email *
0
0
0
MOD_VM_CART_NO_PRODUCT0
 x 
Кошик порожній

Розповсюдження органічних продуктів і послуг сприяють загальному зціленню, збереженню життя, щастю, відновленню навколишнього середовища, оздоровленню духу, тіла, розуму. Формування загального світогляду, заснованого на розсудливості, яке дозволить кожній особистості усвідомити себе і своє істинне призначення та почати слідувати своїй долі.

Усунення антагоністичного розриву людини і середовища її проживання, вікових груп, міста і села, управління і суспільства, тіла і духа з переплавленням в гармонійне, вічне, здорове, цільне.

Плекання глибоко усвідомленого ставлення між людиною та природою, в якому саме суспільство, ґрунтуючись на принципах єдності в різноманітті, спонтанності і різнорідності зв'язків, позбавлене помилкової ієрархії, зцілившись, осягне саме себе та навколишній світ, як взаємопроникаючу і взаємодоповнюючу гармонійну та вічну систему.

Об'єднання всіх, хто поділяє цінності загального благополуччя людей, планети і світу. Ми усвідомлюємо, що позитивні зміни відбуваються зсередини, і робимо акцент на розвитку та здоровї кожної особистості заради спільної доброчинної трансформації.

Ми усвідомлюємо відповідальність за взяті на себе зобов'язання перед суспільством і вважаємо свою діяльність життєво необхідною для загального зцілення, гармонізації та продовження життя.

Ми віримо, що творчий підхід, самовіддача улюбленій справі і праця від щирого серця на благо та заради служіння усім живим істотам приносить радість.

Бажаємо всім щастя!