Режим роботи: Пн-Пт з 09:00 до 18:00, Сб-Нд - вихідний
Прийом замовлень через сайт цілодобово
Здорова органічна їжа. Офіційний представник в Україні
+ 38 (096)
+ 38 (093)
Viber
Увійти Регистрация

Особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Логін *
Пароль *
Пароль ще раз *
Email *
Повторіть email *
0
0
0
MOD_VM_CART_NO_PRODUCT0
 x 
Кошик порожній

Умови угоди користувача

Оферта

Договір – оферта на купівлю-продаж товару через Інтернет – магазин.

Цей Договір є публічним договором – офертою (пропозицією) Фізичної особи–підприємця Короленко Юрія Сергійовича (надалі по тексту – «Продавець») з фізичною особою або юридичною особою (надалі – «Покупець»), що включає всі суттєві умови організації купівлі – продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет – магазин).

У відповідності зі статтями 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України та Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103 даний документ є офертою, а факт здійснення Покупцем замовлення, в усній (по телефону або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електрону пошту) і отримання даного замовлення Продавцем - є повним та безперечним прийняттям даного публічного договору та інформації викладеної на сайті.

Умови даного Договору регулюють взаємовідносини Продавця і Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року.
Використання послуг та купівля товарів, що надаються інтернет-магазином www.bioplanet.com.ua (надалі по тексту – «Сайт») передбачає згоду особи, що користується послугами або купує товар з правилами, строками, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному Договорі.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ТЕРМІНОЛОГІЯ

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець).
1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Продавця, споживач стає Покупцем.
1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а також, в разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.
1.4. Інтернет-магазин - інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі інтернет за адресою www.bioplanet.com.ua, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.
1.5. Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів, за якими вказується ціна, назва і опис товару. Також товар може супроводжуватися його зображенням.
1.6. Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою, обраних на Сайті. Замовлення здійснюється Покупцем шляхом заповнення відповідної форми на сайті Продавця за цінами, які зазначені на сайті Продавця в момент оформлення замовлення. З моменту оформлення замовлення стає невід’ємною частиною Договору.
1.7. Особистий кабінет - персональний розділ Покупця на сайті Продавця, доступ до якого має Покупець, в якому відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.
1.8. Оферта – адресована будь-якій фізичній чи юридичній особі пропозиція Продавця на укладення Договору доручення, викладеного у стандартній та незмінній для всіх формі, на умовах, що містяться в цій оферті. Якщо інформація, розміщена на сайті Продавця, суперечить положенням цієї оферти, застосовуються умови оферти.
1.9. Опублікування – розміщення тексту цієї Оферти в його чинній редакції у вільному доступі в мережі Інтернет на сайті Продавця за адресою: https://www.bioplanet.com.ua/offer
1.10. Покупець – фізична або юридична особа, яка здійснила акцепт оферти та за завданням якої Продавець надає послуги.
1.11. Сторони – Покупець і Продавець у сукупності, а кожен окремо – сторона.
1.12. Послуги – послуги, що надаються Продавцем, пов'язані з укладанням від імені та за рахунок Покупця вiдповiдних договорiв з продавцями товарів, які були обрані Покупцем на умовах Договору. Послуги включають в себе вибір, придбання, упакування обраних Покупцем товарів, а також їх зберігання до моменту передачі Покупцю та доставку Покупцю, за адресою, вказаною Покупцем у замовленні.
1.13. Продавцi – третi особи, що здійснюють продаж товарів та якi зазначенi на сайті Продавця.
1.14. Товари – товари з переліку, наведеного на сайті Продавця, щодо яких Продавцем надаються послуги за дорученням Покупця на умовах, що містяться в цій оферті.
1.15. Акцепт оферти – повна і беззастережна згода Покупця на прийняття умов оферти. Оферта вважається акцептованою Покупцем, а Договір купівлі укладеним, з моменту оформлення Покупцем замовлення на сайті Продавця, підтвердження ним прийняття умов цієї оферти та надання згоди на обробку Продавцем персональних даних, наданих Покупцем.
1.16. Договір – укладений шляхом акцепту цієї оферти договір купівлі між Покупцем та Продавцем.

 

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цією пропозицією (офертою) про укладення договору купівлі-продажу товарів, продати Товар на підставі Замовлення, оформленого Покупцем шляхом замовлення на Сайті Інтернет-магазину або в інший спосіб, а Покупець зобов'язується придбати Товар та сплатити його вартість.
2.2. Продавець і Покупець підтверджують, що укладений між ними договір не є фіктивним, удаваною угодою та угодою, що здійснюється під впливом насильства або обману.
2.3. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняттям Покупцем умов Договору вважається здійснення Покупцем замовлення, в усній (по телефону або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електрону пошту) і отримання даного замовлення Продавцем. Покупець приймає умови цієї пропозиції (оферти) в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку "Підтвердити замовлення" на Сайті інтернет-магазину.
2.4. Дана оферта поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

 

3. ПРАВИЛА РОБОТИ З САЙТОМ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

3.1. Покупець може переглядати зміст Сайту Інтернет-магазину, оформляти Замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.
3.2. Для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом Інтернет-магазину потрібна реєстрація. Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.
3.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:
• Прізвище, ім’я, по-батькові
• Номер телефону
• Адреса електронної пошти
3.4. Покупець зобов'язується надати дійсну, точну і повну інформацію про себе. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, яку Покупець залишає при реєстрації та здійсненні Замовлення.
3.5. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, вказані при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозри щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, надіславши електронного листа за адресою Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript./
3.6. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті Інтернет-магазину під його обліковим записом та від його імені.
3.7. Продавець має право відмовити Покупцеві в оформленні Замовлення, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов даної пропозиції (оферти) або недотримання правил та умов доставки та ін.).
3.8. Заборонено використовувати Сайт Інтернет-магазину для здійснення протизаконної або забороненої діяльності. Покупці погоджуються дотримуватися законів України і норм поведінки, прийнятих в мережі Інтернет, у тому числі: не розміщувати на Сайті Інтернет-магазину матеріали екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що стосуються та/або завдають шкоди честі, гідності та/або діловій репутації третіх осіб та порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Продавця.

 

4. ТОВАР І ПОРЯДОК ВЧИНЕННЯ КУПІВЛІ

4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.
4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, зазделегіть не повідомивши про це Покупця. Не виконання умов зазначених в розділі "Доставка" автоматично залишає право за продавцем не здійснювати обробку замовлення в одностороньому порядку.
4.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
4.4. Покупець самостійно оформляє Замовлення на Сайті Інтернет-магазину шляхом додавання обраних Товарів у "Кошик" шляхом натискання кнопки «В кошик» або в інший спосіб (телефонний зв'язок, соціальні мережі, поштове повідомлення та ін.).
4.5. Оформити Замовлення на Товари можуть як зареєстровані Покупці, так і ті, що не пройшли реєстрацію, в тому числі, які здійснюють замовлення за номером телефону, який вказаний на Сайті Інтернет-магазину.
4.6. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або по телефону шляхом чи за допомогою sms повідомлення. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.
4.7. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки та остаточна вартість Замовлення повідомляється Покупцеві за допомогою sms повідомлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.
4.8. Строк формування замовлення до 2 робочих днів з моменту подання заявки. В разі, якщо замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня.

 

5. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

5.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на Сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом складання ціни всіх включених в Замовлення Товарів і ціни доставки, яка дорівнює сумі «Всього до сплати», що вказується на Сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.
5.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ваги, кількості або номенклатури Товару.
5.3. Покупець проводить оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно обирає один з таких способів оплати:
• готівковий розрахунок;
• безготівковий розрахунок на картку (за номером);
• за допомогою електронних платіжних систем;
• накладним платежем при отриманні замовлення в представництві служби доставки ТОВ «Нова Пошта» та в інших кур’єрських службах доставки (Післяплата).
5.4. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України, гривні.
5.5. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця, картку Продавця або при прямому розрахунку з відповідальною особою (кур’єром). Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами даної пропозиції про укладення договору.
5.6. Ціна Товару, що вказана на Сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому, ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
5.7. Продавець не може гарантувати доступність Товару в кількості, зазначеній на момент оформлення Замовлення, в результаті чого, можуть збільшитися терміни обробки Замовлення та/чи вилучитись певні Товари з Замовлення.

 

6. СТРОК, ВАРТІСТЬ І УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Доставка замовлення виконується силами Продавця або транспортної компанії за рахунок Покупця, якщо інше не передбачене Договором або діючим законодавством. Строк доставки не може перевищувати 7 днів.
6.2. Вартість доставки детально представлена за посиланням Сайту: https://www.bioplanet.com.ua/pay-and-delivery
6.3. Вартість доставки по Україні залежить від діючих тарифів перевізника, і обговорюється окремо по кожному замовленню.
6.4. Доставка Товару по місту Київ та Київській області здійснюється з 09:00 до 18:00 кожний будній день (за винятком офіційних свят та інших особливих умов). Замовлення на найближчу дату приймаються до 15:00 дня, що передує доставці в іншому випадку Замовлення переноситься на наступний день.

 

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І КОШТІВ

7.1 При виявленні суттєвого недоліку в товарі або невідповідності його характеристикам заявленим в карточці товару протягом 5 (п'яти) календарних днів, Покупець може звернутися до Продавця з рекламацією.
7.2. Продавець зобов'язується замінити або відшкодувати вартість купленого товару протягом 2 (двох) тижнів (Законі України №1023-ХІІ «Про захист прав користувача», 12.05.1991) з моменту отримання рекламації. Дана заміна можлива лише у разі підтвердження невідповідності характеристик (фотофіксація) та неналежної якості Товару (повернення Товару).
7.3. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.
7.4. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
7.5. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту або готівкою.
7.6. Сторони погодились, що розходження терміну придатності, датування та маркування товарів, а також інших позначок, наведених на фото товару на Сайті Продавця та на фактично переданих йому товарах, не є порушенням умов Договору.

 

8. ПРАВА ТАОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

8.1. Покупець зобов’язаний:
8.1.1. Надавати Продавцю достовірну, правдиву та коректну інформацію, у тому числі при реєстрації на Сайті Інтернет-магазину.
8.1.2. Оплачувати Товар згідно Замовлень за зазначеною у них ціною.
8.1.3. При прийомі Замовлення провести зовнішній та кількісний огляд Товару, що поставляється. В разі відсутності зовнішніх зауважень, підписатися в накладній (квитанції, реєстрі і т.д.) про отримання Замовлення.
8.1.4. У разі передачі Продавцем Товару з порушенням умов Замовлення про кількість, асортимент, якість, тару та/або упаковку Товару, – не пізніше 5 (п'яти) наступних після дня покупки (отримання), календарних днів повідомити Продавця про ці порушення.
8.2. Покупець має право:
8.2.1. Оформити замовлення в Інтернет–магазині.
8.2.2. Вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.
8.2.3. Внести зміни до Замовлення до його оплати.

 

9. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

9.1. Продавець зобов’язаний:
9.1.1. Надавати правдиву інформацію про товари, ціни на них, а також умови доставки Товару та його вартості.
9.1.2. Поставити Товар відповідно до умов Замовлення.
9.1.3. У разі зміни терміну поставки, негайно інформувати Покупця про зміну умов поставки. Продавець інформує Покупця за допомогою телефонного або електронного зв'язку.
9.2. Продавець має право:
9.2.1. В односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.
9.2.2. Відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Покупця. Сервісні повідомлення, що інформують Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем.
9.2.3. Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

 

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.
10.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених на Сайті Інтернет-магазину.
10.3. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.
10.4. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України.
10.5. Продавець не несе відповідальність за змінений виробником зовнішній вигляд Товару.
10.6. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або воєнні дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил, обмеження імпорту та експорту, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону (Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п’яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти чи телефонного зв’язку повідомити іншу сторону про настання таких обставин.).
10.7. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь – яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

 

11. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

11.1. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.
11.2. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів і послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залученим Покупцем для виконання зобов'язань перед Відвідувачем Сайту/Користувачем/Покупцем в рамках Публічної оферти.
11.3. Продавець використовує персональні дані Покупця:
для реєстрації Користувача на Сайті;
для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;
для оцінки та аналізу роботи Сайту;
для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.
11.4. Продавець отримує інформацію про ip-адресу Відвідувача Сайту. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.
11.5. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

 

12. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ, РОЗМІЩЕНИХ НА САЙТІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

12.1. Весь зміст Сайту Інтернет-магазину охороняється законодавством України.
12.2. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті Інтернет-магазину, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або відступленні, створювати похідні продукти та ін.

 

13. ДОДАТКОВІ УМОВИ

13.1. Інтернет–магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті www.bioplanet.com.ua
13.2. Інтернет – магазин утворений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.
13.3. Інтернет–магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення.
13.4. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.
13.5. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет–магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами Договору купівлі–продажу (публічної оферти Інтернет - магазину) і є датою укладення Договору купівлі – продажу між Продавцем і Покупцем.
13.6. Використання ресурсу Інтернет–магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення є для Покупця безоплатним.
13.7. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет–магазину (відправлення повідомлення Покупцеві про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).
13.8. Власним акцептування Договору або реєстрацією на сайті www.thelavka.com (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних у зареєстрованій базі Продавця «Користувачі» з наступною метою: дані, що стають відомі Продавцю використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність магазину.
Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.
13.9. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Покупець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних
13.10. Інтернет-магазин і сервіси можуть тимчасово, частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.
13.11. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.
13.12. Договір купівлі-продажу товару вважається укладеним на території України і таким, що діє в рамках законодавства України.
13.13. Недійсність будь-якого пункту або частини договору, укладеного згідно даної пропозиції, не призводить до недійсності договору в цілому.
13.14. Відсутність підписаного між Продавцем і Покупцем примірника договору, укладеного згідно даної пропозиції, на паперовому носії з підписами сторін, у разі здійснення по ньому фактичної оплати Покупцем, не є підставою визнання цього Договору не укладеним. Проведення оплати (готівкова та безготівкова) у відповідності із здійсненим Покупцем Замовленням на Сайті Інтернет-магазину вважається акцептом Покупця (відповідно до ст. 642 і гл. 54 Цивільного кодексу України) і є моментом набрання чинності договору купівлі-продажу товарів.
13.15. При виникненні претензій Покупець повинен звернутися до Служби підтримки Продавця за електронною поштою, зазначеною на Сайті інтернет-магазину.

 

14. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК ЙОГО РОЗІРВАННЯ

14.1. Даний Договір набуває чинності з моменту здійснення Покупцем акцепту (надходження оплати на рахунок Продавця) і діє до повного виконання зобов’язань сторонами, за винятком випадків його дострокового розірвання.
14.2. Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, у випадку не виконання однією із Сторін умов даного Договору та у випадках, передбачених цим Договором і чинним законодавством України.

 

15. РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ


Email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.