Режим роботи: Пн-Пт з 09:00 до 18:00, Сб-Нд - вихідний
Прийом замовлень через сайт цілодобово
BioPlanet
BioPlanet
Здорова органічна їжа. Офіційний представник в Україні
+ 38 (096)
+ 38 (093)
Viber
Увійти Регистрация

Особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Логін *
Пароль *
Пароль ще раз *
Email *
Повторіть email *
0
0
0
MOD_VM_CART_NO_PRODUCT0
 x 
Кошик порожній

Щоб уникнути будь-яких несприятливих ситуацій після оформлення замовлення в інтернет-магазині "Bio Planet", будь ласка, звертайтесь до свого оператора контакт-центру за детальною інформацією про товар: характеристики, склад, країну виробника і інші необхідні Вам дані. Нижче вказані умови повернення та обміну покупок, зроблених на сайті www.bioplanet.com.ua. Згідно з доповненням N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172 деякі категорії товарів належної якості не підлягають обміну або поверненню.

При виявленні істотного недоліку в товарі або невідповідності його характеристик заявленим у картці товару протягом 5 (п'яти) календарних днів, Покупець може звернутися до Продавця з рекламацією (відміну елементів дизайну або оформлення від заявленого на сайті опису не є ознакою неналежної якості) .

Продавець зобов'язується замінити або відшкодувати вартість купленого товару протягом /до 2 (двох) тижнів (Закон України №1023-ХІІ «Про захист прав споживачів», 12.05.1991) з моменту отримання рекламації. Дана заміна можлива тільки в разі підтвердження невідповідності характеристик (фотофіксація) і неналежної якості Товару (повернення Товару).

Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення дожни бути перевірені Одержувачем в момент доставки товару.

При доставці Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту або готівкою. Гроші будуть повернуті покупцеві протягом 5 робочих днів з дня пред'явлення відповідної вимоги. У разі повернення готівкою за допомогою поштового переказу, повернення здійснюється протягом 10 робочих днів.

Сторони погодилися, що відмінності терміну придатності, датування та маркування товарів, а також інших відміток, зазначених на фото товару на Сайті Продавця і на фактично переданих йому товари, не є порушенням умов Договору.

Повернення через Нову пошту
1. Товар можна повернути поштовим оператором "Нова пошта" протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.
1. Для відправки товару необхідно по телефону.  Отримати реквізити для відправки повернення у менеджера або надіслати нам на електронну пошту Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. c поміткою "Повернення» (ПІБ та номер телефону, на які було оформлено замовлення).
2. Пересилання товару здійснюється за рахунок покупця.
3. Після відправки товару необхідно по телефону повідомити менеджеру номер декларації.
4. Після повернення товару за умови збереження його споживчих властивостей і товарного виду здійснюється повернення грошових коштів до 10 днів після відправлення.